«Прозорро.Продажі» за підтримки проєкту “Ефективне управління державними фінансами ІІІ” оновили пошу

«Прозорро.Продажі» разом із командою розробників за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проєкту «Ефективне управління державними фінансами ІІІ» оновили пошуковий механізм на порталі.

«Щодня в електронну торгову систему (ЕТС) «Прозорро.Продажі» заходять тисячі користувачів. Для їх зручності ми разом з командою розробників повністю переробили та вдосконалили пошуковий механізм на нашому сайті», зазначив керівник з розвитку продуктів ДП “Прозорро.Продажі” Олександр Акуленко.

Відтепер аукціони з продажу прав перевезення у вантажних вагонах «Укрзалізниці», необробленої деревини та інших нових напрямів відображаються з урахуванням особливостей цих напрямів.

«Наприклад, для аукціонів з продажу необробленої деревини тепер є можливість дізнатися про породу, клас якості, рік лісозаготівлі та інші специфічні параметри», пояснив Олександр Акуленко.

Крім того, до фільтрів у пошуку додали нові типи аукціонів та можливість одночасного пошуку у кількох базах даних. Це дозволяє відображати всі аукціони, які цікавлять користувачів, в одному переліку.

З початку відображення нових аукціонів на порталі їх вже переглянули більше 60 000 разів.

«Оновлення дозволяють гнучко налаштовувати фільтри та підключати нові напрямки роботи. Ми продовжуємо робити інтерфейс пошуку на порталі зручнішим та зрозумілішим для користувачів», підсумував він.

«Прозорро.Продажі»дворівнева електронна торгова система (ЕТС), розроблена провідними українськими ІТ-фахівцями. На сьогодні до ЕТС підключено 40 маркетплейсів, які забезпечують велику кількість учасників та конкуренцію на торгах. Через систему вже реалізовано майна на 35 млрд грн, участь в аукціонах взяли близько 30 тисяч учасників. У системі поєднуються державні та приватні торги, завдяки чому потенційні покупці мають більший вибір об'єктів. Уся інформація про електронні аукціони розміщена у відкритому доступі у модулі аналітики «Прозорро.Продажі».

Проект «Ефективне управління державними фінансами ІІІ» реалізується федеральною компанією Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

GIZ GmbH допомагає уряду Німеччини у досягненні цілей в сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку, а також Україні реалізовувати національні Цілі сталого розвитку ООН в рамках Порядку денного до 2030 року.

Пріоритетними напрямами німецької співпраці України і ФРН є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім того підтримка німецької сторони включає допомогу у подоланні кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.